Dla Mamy


Drogi Kliencie,

zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą kartek dedykowanych dla Mamy, które możesz wręczyć z okazji urodzin, imienin, Dnia Mamy itp.

Kartki wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak: papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki zyskują ciekawy efekt 3D.


Proponuję kartki w ozdobnych kopertach oraz kartki w ozdobnych pudełkach tekturowych i drewnianych w komplecie z dedykowaną kopertą na prezent pieniężny.

Kartki w ozdobnych pudełkach są szczególnie wspaniałym pomysłem, jeśli wręczasz Mamie prezent w postaci niedużego upominku, gdyż takie pudełko stanowi jednocześnie gotowe opakowanie dla prezentu. Drewniane pudełko może być wykorzystane po uroczystości jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi.


Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.


Wykonane przeze mnie kartki będą również
doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu.


Zapraszam serdecznie do zakupów.Są 7 produkty.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry