Bieżnik lniany LINEA RICAMATA - szary jasny - wybór rozmiaru (159 zł - 179 zł)

159,00 zł
Brutto

Bieżnik wykonany z tkaniny w 100% lnianej, która przeszła proces zmiękczania, dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu, gdyż jest bardziej miękka i delikatna niż tkanina lniana w wersji naturalnej niezmiękczonej.

Bieżnik jest miękki i lejący, dzięki czemu bardzo ładnie i lekko układa się na stole.

Kolejną zaletą jest komfort i łatwość pielęgnacji, gdyż dekoracje z tkanin lnianych zmiękczonych można łatwo i szybko wyprasować w temperaturze do 200 st.C najlepiej z włączoną funkcją pary.

Dbając o naturalny design do szycia oraz haftu wykorzystuję nici wykonane w 100% z bawełny. 

Haft wykonany nicią bawełnianą jest delikatny i subtelny oraz ładnie komponuje się z naturalną lnianą teksturą.

Dla zachowania subtelnego minimalizmu haft zdobi listwę po obu stronach długości bieżnika, po szerokości listwa pozostaje gładka.

Gramatura (ciężar/grubość tkaniny): 230g/m2

Kurczliwość może wystąpić: do 2%

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Rozmiar bieżnika:
Ilość
Termin dostawy od 4 do 8 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar niż dostępny w ofercie, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, wspólnie dobierzemy odpowiedni rozmiar produktu oraz przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb (szycie na wymiar).

Bieżnik z kolekcji LINEA RICAMATA sprawdzi się doskonale jako codzienna, jak również okazyjna ozdoba stołu, a szczególnego wyrazu nabiera w połączeniu z innymi lnianymi dekoracjami NaturLino.

Elementy poszczególnych kolekcji dekoracji stołowych NaturLino takie jak obrusy, bieżniki, podkładki, nakładki/serwety, etui na sztućce możesz dowolnie łączyć według własnych pomysłów. Nietuzinkowo udekorowany stół na pewno zwróci uwagę gości, gdyż będzie wyrazem Twojej kreatywności.

Bieżnik jest estetycznie zapakowany w dedykowane opakowanie tekturowe z logo oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe, więc sprawdzi się doskonale jako prezent na ślub, wesele, rocznicę, urodziny, imieniny, Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień Taty, Dzień Dziadka, podziękowanie oraz wiele innych okazji, według Twoich pomysłów i potrzeb.

Do prezentu możesz dołączyć kartkę z życzeniami na wybraną okazję. Proponowane przeze mnie kartki okolicznościowe świetnie komponują się z lnianymi dekoracjami, gdyż wykonane są z zachowaniem nurtu ekologicznego. W moich projektach kartek wykorzystuję naturalne materiały, takie jak papier z certyfikatem FSC, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane.

Kolekcja LINEA RICAMATA składa się z obrusów, bieżników, serwet, podkładek, etui na sztućce w różnych kolorach, wykończonych ozdobną listwą oraz subtelnym haftem, który nadaje dekoracji stołowej wyjątkowego uroku. Pozostałe produkty kolekcji przedstawiam w osobnych ofertach.

Jeśli nie masz pewności, czy prezentowany na zdjęciu kolor, wzór lub tekstura tkaniny spełni Twoje oczekiwania, możesz zamówić próbki tkanin.

Wszystkie lniane produkty wykonuję własnoręcznie od pomysłu i projektu, po uszycie gotowego produktu. Nie jest to produkcja masowa, każdy produkt wykonany jest z pasją i dbałością o szczegóły.

Ofertę planuję poszerzać o nowe produkty i wzory, gdyż pomysłów w głowie mam mnóstwo, więc zapraszam Cię serdecznie do zakupów oraz obserwowania oferty Atelier.

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe zalety lnu i tkanin lnianych oraz dowiedzieć się, jak pielęgnować swoje lniane wyroby, zapraszam Cię do lektury pod tym linkiem.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy ul. Jarosławskiej 10 (93-524 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych podstaw, tacek, dekoracji i guzików.

 

NL-BIEZNIK-LR-SZARY-JASNY

Opis

Tkanina
100% Len
Gramatura (ciężar / grubość tkaniny)
230 g/m2
Kurczliwość może wystąpić
do 2%
Kolekcja
LINEA RICAMATA
Kolor
Szary jasny

Zobacz także