Etui na sztućce lniane LINEA DECORATIVA - wrzosowy/liliowy

16,00 zł
Brutto

Rozmiar etui: 9 cm x 22 cm (+/- 3mm)

Etui na sztućce wykonane z tkaniny w 100% lnianej o gramaturze 230g/m2.

Tkanina przeszła proces zmiękczania, dzięki czemu, mimo swojej solidnej grubości jest delikatna, miękka i przyjemna w dotyku.

Wykończenie ozdobną listwą o szerokości 3 cm oraz dekoracyjnym ściegiem nadaje etui wyjątkowego charakteru.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Termin dostawy od 5 do 10 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Etui na sztućce LINEA DECORATIVA będą doskonałym dopełnieniem codziennej, jak również okazyjnej dekoracji stołu, a szczególnego wyrazu nabierają w połączeniu z obrusami lub podkładkami z tej samej lub innej kolekcji oraz tacką lniano-drewnianą do serwowania pieczywa. 

Elementy poszczególnych kolekcji takie jak obrusy, bieżniki, podkładki, serwety, etui na sztućce możesz dowolnie łączyć według własnych pomysłów. Nietuzinkowo udekorowany stół na pewno zwróci uwagę gości, gdyż będzie wyrazem Twojej kreatywności.

Świetnie będą komponowały się na stole z każdą zastawą stołową, zarówno nowoczesną jak i tradycyjną.

Etui na sztućce są estetycznie zapakowane w dedykowane opakowanie tekturowe z logo oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe, więc sprawdzą się doskonale jako prezent na ślub, wesele, rocznicę, urodziny, imieniny, Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień Taty, Dzień Dziadka, podziękowanie oraz wiele innych okazji, według Twoich pomysłów i potrzeb.

Do prezentu możesz dołączyć kartkę z życzeniami na wybraną okazję. Proponowane przeze mnie kartki okolicznościowe świetnie komponują się z lnianymi dekoracjami, gdyż wykonane są z zachowaniem nurtu ekologicznego. W moich projektach kartek wykorzystuję naturalne materiały, takie jak papier z certyfikatem FSC, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane.

Kolekcja LINEA DECORATIVA składa się z obrusów, bieżników, nakładek/serwet, podkładek, etui na sztućce w różnych kolorach. Pozostałe produkty kolekcji przedstawiam w osobnych ofertach.

Jeśli nie masz pewności, czy prezentowany na zdjęciu kolor, wzór lub tekstura tkaniny spełni Twoje oczekiwania, możesz zamówić próbki tkanin.

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar niż dostępny w ofercie, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, wspólnie dobierzemy odpowiedni rozmiar produktu oraz przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb (szycie na wymiar).

Wszystkie lniane produkty wykonuję własnoręcznie od pomysłu i projektu, po uszycie gotowego produktu. Nie jest to produkcja masowa, każdy produkt wykonany jest z pasją i dbałością o szczegóły.

Ofertę planuję poszerzać o nowe produkty i wzory, gdyż pomysłów w głowie mam mnóstwo, więc zapraszam Cię serdecznie do zakupów oraz obserwowania oferty Atelier.

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe zalety lnu i tkanin lnianych oraz dowiedzieć się jak pielęgnować swoje lniane wyroby, zapraszam Cię do lektury pod tym linkiem.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy ul. Jarosławskiej 10 (93-524 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych podstaw, tacek, dekoracji i guzików.

 

NL-ETUI-SZTUĆCE-LD-WRZOSOWY-LILIOWY

Opis

Tkanina
100% Len
Gramatura (ciężar / grubość tkaniny)
230 g/m2
Kurczliwość może wystąpić
do 2%
Kolekcja
LINEA DECORATIVA
Kolor
Wrzosowy/liliowy

Zobacz także