Kartka ślubna w ozdobnym pudełku (tasiemka-GOŁĄBKI) - MŁODA PARA NR 4 (84zł-89zł)

84,00 zł
Brutto

Kartka w komplecie z dedykowaną małą kopertą na prezent pieniężny oraz ozdobnym pudełkiem.

Do wyboru są dwa wzory wkładki na życzenia - 2 wzory ażurowego motywu.

Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.

Przy wyborze kartki z personalizacją, proszę o przesłanie treści życzeń w osobnym e-mailu po zakupie.

Strona tytułowa kartki ozdobiona drewnianą dekoracją w postaci MŁODEJ PARY oraz drewnianymi dekorami.

Pudełko udekorowane jest drewnianym napisem oraz tasiemką lniano-bawełnianą, która jest spięta drewnianą dekoracją nawiązującą tematycznie do uroczystości.

Komplet wygląda bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje i napis mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartka, koperta oraz pudełko zyskują ciekawy efekt 3D.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Wzór wkładki na życzenia:
Personalizacja:
Ilość
Termin dostawy od 3 do 4 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Wymiary kompletu:

Kartka: ok. 13,5 cm x 13,5 cm (po rozłożeniu kartka ma wymiar: 13,5 cm x 27 cm)

Mała koperta: ok. 8,4 cm x 11,9 cm

Pudełko: 14,5 cm x 14,5 cm x 2,5 cm, rozmiar wieczka 14,9 cm x 14,9 cm

Mała koperta na prezent pieniężny udekorowana jest drewnianą koniczynką oraz drewnianą tabliczką z wygrawerowanym napisem "Na pierwsze wydatki".

Kartka wykonana jest z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm, wyprodukowanego zgodnie z normami FSC.

Wewnątrz kartki wklejona jest wkładka z ażurowym motywem (dwa wzory) oraz miejscem na Twoje wyjątkowe życzenia dla Młodej Pary. Wkładka wykonana jest z wysokiej jakości papieru z certyfikatem FSC w kolorze sabbia (jasno-beżowy/kremowy), który doskonale komponuje się z kolorem "kraftowym", a jednocześnie życzenia będą bardzo czytelne.

Przy wyborze kartki z personalizacją proszę o przesłanie treści życzeń w osobnym e-mailu po zakupie. Życzenia będą wydrukowane w kolorze brązowym, który ładnie komponuje się z jasno-beżowym kolorem wkładki oraz kolorem "kraftowym" kartki. Po otrzymaniu życzeń prześlę projekt wkładki do akceptacji.

Kartka w ozdobnym pudełku zapakowana jest starannie do wysyłki w papier typu kraft oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe.

Wykonuję również kartki ślubne w pudełkach drewnianych.

Kartki w pudełkach są wspaniałym pomysłem, gdyż zamiast tradycyjnej koperty, możesz wręczyć prezent pieniężny wraz z kartką i życzeniami w nietuzinkowym pudełku tekturowym lub drewnianym. Drewniane pudełko może być po uroczystości wykorzystane przez Młodą Parę jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi, więc Państwo Młodzi przez długi czas będą wspominać ten szczególny dla nich dzień i osobę, która obdarowała ich prezentem w nietuzinkowy sposób.

Wykonane przeze mnie kartki będą również doskonałym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.

NL-Z-KARTKA-ŚLUB-PT-GOŁĄBKI-MP-4