Podkładki lniane LINEA DECORATIVA - brązowy jasny - 38cm x 30cm (kpl.4szt.)

132,00 zł
Brutto

Podkładki wykonane z tkaniny w 100% lnianej, która przeszła proces zmiękczania, dzięki czemu jest bardzo przyjemna w dotyku i użytkowaniu, gdyż jest bardziej miękka i delikatna niż tkanina lniana w wersji naturalnej niezmiękczonej.

Kolejną zaletą jest komfort i łatwość pielęgnacji, gdyż dekoracje z tkanin lnianych zmiękczonych można łatwo i szybko wyprasować w temperaturze do 200 st.C najlepiej z włączoną funkcją pary.

Wykończenie ozdobną listwą oraz dekoracyjnym ściegiem nadaje podkładkom wyjątkowo ciekawego charakteru.

Dbając o naturalny design do szycia oraz ściegu dekoracyjnego wykorzystałam nici wykonane w 100% z bawełny.

Nici bawełniane posiadają zbliżoną kurczliwość do lnu, dzięki czemu po praniu nie występuje nieestetyczny efekt ściągniętych i trudnych do rozprasowania szwów.

Rozmiar: 38 cm x 30 cm (+/- 3 mm)

Gramatura (ciężar / grubość tkaniny): 230g/m2

Kurczliwość może wystąpić: do 2%

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Termin dostawy do 4 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Jeśli potrzebujesz inny rozmiar niż dostępny w ofercie, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, wspólnie dobierzemy odpowiedni rozmiar produktu oraz przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb (szycie na wymiar).

Podkładki z kolekcji LINEA DECORATIVA sprawdzą się doskonale jako codzienna, jak również okazyjna ozdoba stołu, a szczególnego wyrazu nabierają w połączeniu z obrusami oraz etui na sztućce z tej samej lub innej kolekcji.

Elementy poszczególnych kolekcji dekoracji stołowych NaturLino takie jak obrusy, bieżniki, podkładki, nakładki/serwety, etui na sztućce możesz dowolnie łączyć według własnych pomysłów. Nietuzinkowo udekorowany stół na pewno zwróci uwagę gości, gdyż będzie wyrazem Twojej kreatywności.

Podkładki świetnie będą komponowały się na stole z każdą zastawą stołową, zarówno nowoczesną jak i tradycyjną.

Podkładki są estetycznie zapakowane w dedykowane opakowanie tekturowe z logo oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe, więc sprawdzą się doskonale jako prezent na ślub, wesele, rocznicę, urodziny, imieniny, Dzień Mamy, Dzień Babci, Dzień Taty, Dzień Dziadka, podziękowanie oraz wiele innych okazji, według Twoich pomysłów i potrzeb.

Do prezentu możesz dołączyć kartkę z życzeniami na wybraną okazję. Proponowane przeze mnie kartki okolicznościowe świetnie komponują się z lnianymi dekoracjami, gdyż wykonane są z zachowaniem nurtu ekologicznego. W moich projektach kartek wykorzystuję naturalne materiały, takie jak papier z certyfikatem FSC, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane.

Kolekcja LINEA DECORATIVA składa się z obrusów, bieżników, nakładek/serwet, podkładek, etui na sztućce w różnych kolorach, wykończonych ozdobną listwą z dekoracyjnym ściegiem. Pozostałe produkty kolekcji przedstawiam w osobnych ofertach.

Jeśli nie masz pewności, czy prezentowany na zdjęciu kolor, wzór lub tekstura tkaniny spełni Twoje oczekiwania, możesz zamówić próbki tkanin.

Wszystkie lniane produkty wykonuję własnoręcznie od pomysłu i projektu, po uszycie gotowego produktu. Nie jest to produkcja masowa, każdy produkt wykonany jest z pasją i dbałością o szczegóły.

Ofertę planuję poszerzać o nowe produkty i wzory, gdyż pomysłów w głowie mam mnóstwo, więc zapraszam Cię serdecznie do zakupów oraz obserwowania oferty Atelier.

Jeśli chcesz poznać wyjątkowe zalety lnu i tkanin lnianych oraz dowiedzieć się, jak pielęgnować swoje lniane wyroby, zapraszam Cię do lektury pod tym linkiem.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.
NL-PODKŁADKA-LD-38x30-BRĄZOWY-JASNY

Opis

Tkanina
100% Len
Gramatura (ciężar / grubość tkaniny)
230 g/m2
Kurczliwość może wystąpić
do 2%
Kolekcja
LINEA DECORATIVA
Kolor
Brązowy jasny

Zobacz także