Pudełko na zdjęcia ślubne, prezent DLA TATY - wzór nr 5

29,00 zł
Brutto

Pudełko na zdjęcia ślubne w prezencie DLA TATY wykonane w nurcie ekologicznym.

Połączenie papieru typu kraft oraz surowej faktury drewnianych dekoracji nadaje ciekawy i niespotykany efekt wizualny.

Pudełko ozdobione jest drewnianą dekoracją w postaci ażurowego serca oraz drewnianym napisem.

Drewniane dekoracje mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu pudełko zyskuje ciekawy efekt 3D.

Pudełko pomieści zdjęcia w formacie 15x21cm oraz 15x23cm, a dzięki głębokości ok.2,5 cm pomieści nawet ok. 60-80 szt. zdjęć.

Wszystkie ścianki pudełka (zarówno wieczka jak i denka) wykonane są z podwójnej warstwy wysokiej jakości papieru typu "kraft" o gramaturze 300gsm, dzięki czemu pudełko jest dość sztywne i stabilne, aby ochronić delikatną zawartość i sprawdzi się również doskonale do przechowywania zdjęć.

Dzięki podwójnym ściankom wygląda bardzo estetyczne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Termin dostawy od 3 do 4 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Pudełko sprawdzi się również jako eleganckie i nietuzinkowe opakowanie prezentu wręczanego tacie na ślubie/weselu. Będzie doskonałą oprawą bonów upominkowych, archiwalnych rodzinnych fotografii, zdjęć z sesji zaręczynowej oraz innych prezentów wg Waszych pomysłów.

Rozmiar pudełka: 16,0 x 24,0x 2,5 cm.

Wymiary wieczka: 16,3 x 24,3 x 2,0 cm.

Pudełko zapakowane jest starannie do wysyłki w papier typu kraft oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.

NL-Z-PUDEŁKO-ZDJĘCIA-ŚLUBNE-PT-DLA-TATY-W5

Zobacz także