Pudełka - podziękowanie dla gości z okazji ślubu - (kpl.10 szt.)- MŁODA PARA NR 3

72,00 zł
Brutto

Pudełka wykonane z papieru typu "kraft", ozdobione drewnianą dekoracją w postaci Młodej Pary.

Pudełka wykonuję na zamówienie - termin realizacji ustalany jest indywidualnie, gdyż uzależniony jest od zamówionej ilości.

Sprawdzą się doskonale jako nietuzinkowe opakowania upominków w postaci słodyczy, małych słoiczków z miodem, małych świeczek sojowych lub innych drobnych prezentów dla Twoich gości.

Wszystkie ścianki pudełka (zarówno wieczka jak i spodu) wykonane są z podwójnej warstwy wysokiej jakości papieru typu "kraft" o gramaturze 300gsm, dzięki czemu pudełko jest dość sztywne i stabilne, aby ochronić delikatną zawartość.

Dzięki podwójnym ściankom wygląda bardzo estetyczne zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

Wieczko jest tylko nieco niższe od denka, co nadaje całości eleganckiego wyglądu.

Wymiary denka: 8 cm x 8 cm wys.4 cm

Wymiary wieczka: 8,4 cm x 8,4 cm wys. 3,5 cm

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Produkt na zamówienie - termin realizacji ustalany jest indywidualnie

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.

NL-PUDEŁKA-MP-3

Zobacz także