Torebka na wino na ślub - wzór nr 2

24,00 zł
Brutto

Torebka na wino ozdobiona drewnianą dekoracją.

Torebkę wykonuję z zachowaniem stonowanego minimalizmu w myśl zasady "mniej znaczy więcej", dzięki czemu jest elegancka i gustowna.

Drewniana dekoracja ma grubość ok. 3 mm, dzięki czemu torebka zyskuje ciekawy, niespotykany wygląd oraz efekt 3D.

Torebka wykonana jest z wysokiej jakości papieru typu kraft o solidnej gramaturze 160g/m2, dzięki czemu jest dość sztywna i stabilna, aby ochronić delikatną szklaną butelkę.

Wykończona jest starannie od wewnątrz zakładką, co nadaje jej bardzo eleganckiego wyglądu.

Uchwyty wykonane są z plecionego bawełnianego sznurka, który dopełnia ekologiczny i nietuzinkowy styl torebki.

Torebka będzie doskonałym uzupełnieniem kartki ślubnej w ozdobnej kopercie lub ozdobnym pudełku wykonanej w tym samym stylu, którą możesz zakupić w osobnej ofercie pod tym linkiem i stworzyć nietuzinkowy zestaw prezentowy dla Młodej Pary.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Termin dostawy od 3 do 4 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Rozmiar torebki: 12 cm x 38 cm x 8 cm (szerokość x wysokość x głębokość)

Torebki wykonane są z wysokiej jakości papieru typu kraft o solidnej gramaturze 160g/m2 (najczęściej stosowana gramatura papieru przy tego typu torebkach to 90g/m2). Dzięki wysokiej gramaturze torebka jest dość sztywna i stabilna, aby ochronić delikatną szklaną butelkę.

Torebka wykończona jest starannie od wewnątrz zakładką, co nadaje jej bardzo eleganckiego wyglądu.

Torebka posiada również dodatkowe wzmocnienia: usztywniona zakładka górna tekturą 900g oraz usztywnione dno tekturą 450g, co zwiększa jej wytrzymałość do 3-5 kg, więc nie ma obaw, iż torebka rozerwie się pod ciężarem butelki lub zerwą się uchwyty, jak często ma to miejsce w przypadku torebek o niższej gramaturze i słabszej jakości.

Torebka zapakowana jest starannie do wysyłki w papier typu kraft oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.

NL-Z-TOREBKA-NA-WINO-ŚLUB-W2

Zobacz także