Koperta na LOTTO na ślub dla Młodej Pary

26,00 zł
Brutto

Koperta na kupony LOTTO z papieru typu "kraft", ozdobiona drewnianymi dekoracjami.

Koperta ozdobiona jest napisem wykonanym na wysokiej jakości papierze z certyfikatem FSC w kolorze sabbia (jasno-beżowy/kremowy), papierową subtelną koronką oraz drewnianą koniczynką, a w miejscu zamknięcia drewnianymi obrączkami.

Wygląda bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu koperta zyskuje ciekawy, niespotykany wygląd oraz efekt 3D.

Koperta na LOTTO będzie doskonałym uzupełnieniem kartki ślubnej w ozdobnej kopercie lub ozdobnym pudełku wykonanej w tym samym stylu, którą możesz zakupić w osobnej ofercie pod tym linkiem i stworzyć nietuzinkowy zestaw prezentowy dla Młodej Pary.

Rozmiar koperty: ok. 11,4 cm x 16,3 cm

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Termin dostawy od 3 do 5 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.

NL-Z-KOPERTA-NA-LOTTO-ŚLUB

Zobacz także