Papeteria okazjonalna


Drogi Kliencie,

zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą kartek okolicznościowych oraz ozdobnych pudełek prezentowych, które wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak: papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki i pudełka wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki i pudełka zyskują ciekawy efekt 3D.


Proponuję kartki w ozdobnych kopertach, kartki w ozdobnych pudełkach tekturowych oraz drewnianych.

Kartki w ozdobnych pudełkach tekturowych oraz drewnianych są wspaniałym pomysłem, jeśli wręczasz prezent w postaci niedużego upominku lub pieniężnej, gdyż takie pudełko stanowi jednocześnie gotowe opakowanie dla prezentu. Jest to szczególnie oryginalny pomysł z okazji ślubu lub wesela, kiedy zamiast tradycyjnej koperty, możemy wręczyć prezent pieniężny wraz z kartką i życzeniami w nietuzinkowym pudełku tekturowym lub drewnianym. Drewniane pudełko może być po uroczystości wykorzystane przez Parę Młodą jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi, więc Państwo Młodzi przez długi czas będą wspominać ten szczególny dla nich dzień i osobę, która obdarowała ich prezentem w nietuzinkowy sposób.

Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.

Wykonane przeze mnie kartki będą również doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu.


Torebki na wino
oraz koperty na kupony LOTTO ozdobione drewnianymi dekoracjami, będą nietuzinkową oprawą upominków dla Młodej Pary na ślubie.


Ozdobne pudełka prezentowe sprawdzą się doskonale jako nietuzinkowe podziękowanie z okazji ślubu, komunii, chrztu lub innej uroczystości wg Twoich pomysłów i potrzeb. Będą doskonałą oprawą upominku w postaci słodyczy, małego słoiczka z miodem, mydełka, świeczki zapachowej lub innego drobnego prezentu dla gości.

Ozdobne pudełko sprawdzi się również jako opakowanie prezentu w postaci na przykład ręcznie wykonanej biżuterii, prezentu pieniężnego lub innego drobnego upominku.


Zapraszam serdecznie do zakupów.Są 259 produkty.

Pokazano 1-54 z 259 pozycji

Aktywne filtry