Drodzy Klienci,


dziękuję serdecznie za tą życzliwą pomoc w formie przesłanych recenzji, które są dla mnie cenną wskazówką dla przyszłych realizacji oraz ogromną motywacją do dalszej pracy przy tworzeniu dla Was nowych produktów.


Agnieszka Tadeusiak

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2022-08-31

P. Joanna / Stare Siołkowice

 

Zakupione produkty:

Kartka ślubna - wzór GOŁĄBKI
Koperta na prezent pieniężny udekorowana
koniczynką i drewnianą tabliczką z wygrawerowanym napisem "Na pierwsze wydatki"

 

"Kartka wykonana bardzo starannie. Jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Pomysł na kopertę na pieniądze - rewelacja. Jakość papieru , drewna - bardzo wysoka. Życzenia wydrukowane w kolorze brązowym pięknie harmonizują z całym stylem. Po prostu cudo."


2022-06-19

P. Magdalena / Podkowa Leśna

 

Zakupione produkty:

Kartka ślubna eko w ozdobnym pudełku (GOŁĄBKI) - MŁODA PARA NR 2
Torebka ozdobna eko na wino na ślub - MŁODA PARA NR 2

 

"Mogę wydać absolutnie pozytywną opinię o produktach, ich wykonaniu a przede wszystkim o jakości obsługi. Właścicielka zrobiła bowiem wszystko, abym otrzymała zamówione produkty na czas ( a czasu było niewiele, tak dokładnie jeden dzień roboczy) chodziło bowiem o życzenia ślubne, w pięknym pudełku wraz z torebką na wino. Zamówienie złożyłam we wtorek a przesyłka doszła w piątek ( dzień wesela) muszę dodać, że po drodze był wolny czwartek ( Boże Ciało )! Jestem bardzo wdzięczna za tak indywidualne podejście do klienta, zrozumienie i życzliwość. Jednym słowem POLECAM :-) !"

 

2022-05-10

P. Marzenna / Gliwice

 

Zakupione produkty:

Serwetka lniana LINEA DECORATIVA 60cm x 25 cm – kolor beżowy jasny

Serwetka lniana LINEA DECORATIVA 60cm x 25 cm – kolor beżowy

Serwetka lniana LINEA DECORATIVA 40cm x 25 cm – kolor beżowy jasny

 

"Moje drugie zamówienie.  Serwetki są piękne oraz elegancko zapakowane.

Pani Agnieszka na bieżąco informuje na jakim etapie jest zamówienie.

Uzgadnia każdy detal. Bardzo polecam. Marzena"

 

2022-04-20

P. Marzenna / Gliwice

 

Zakupione produkty:

Serwetka lniana LINEA DECORATIVA 60cm x 25 cm – kolor szary

Serwetka lniana LINEA DECORATIVA 30cm x 25 cm – kolor szary

Serwetka lniana LINEA DECORATIVA 40cm x 25 cm – kolor szary

 

"Zamówione produkty są wysokiej jakości, niezwykle starannie wykonane oraz pięknie zapakowane.

Podejście do klienta bardzo profesjonalne na każdym etapie sprzedaży.

Kontakt z Firmą bezproblemowy. Właścicielka chętnie odpowiada na każde pytanie.

Bardzo polecam. Marzena"

 

2022-02-14

P. Cezary / Otwock

 

Zakupione produkty:

Podkładki lniane LINEA DECORATIVA 46cm x 33cm – kolor szary

Bieżnik lniany LINEA DECORATIVA 50cm x 180 cm – kolor szary

Obrus lniany LINEA DECORATIVA 130cm x 180cm – kolor szary

Obrus lniany LINEA DECORATIVA 130cm x 300cm – kolor szary

Podkładka lniana LINEA DECORATIVA 35cm x 75cm – kolor szary

 

 

„Jestem zachwycony jakością wykonanych dekoracji oraz nawet najmniejszymi detalami, o które Pani dba i które nie umknęły mojej uwadze. 

Sam produkt jest wykonany z lnu bardzo wysokiej jakości, ma miękki chwyt i jest bardzo przyjemny w dotyku (pomimo mojego wcześniej stereotypowego myślenia na temat tego materiału, zawsze uważałem len za materiał bardzo sztywny i trudny w utrzymaniu - widzę, że tego problemu nie ma z materiałem zmiękczonym). Prosty, ale jednocześnie elegancki i bardzo starannie wykonany ścieg tworzy piękne wykończenie dekoracji.

Poza tym - sama przesyłka jest przygotowana na bardzo wysokim poziomie. Dekoracje ładnie złożone i zapakowane w papier, koperta z kartką z podziękowaniem, papierowe etykietki przy produktach z informacjami o materiałach oraz sposobie pielęgnacji, oraz sznureczki szpagatowe z drewnianymi dekoracjami - naprawdę - chapeau bas za stworzenie w ten sposób produktu ekskluzywnego, który cieszy oko nie tylko położony na stole, ale również już przy odpakowywaniu (dlatego też uważam, że świetnie nadają się na prezent). Dodatkowym atutem jest to, że wszystko jest przygotowane w duchu ekologicznym, żadnych plastikowych toreb ani taśm.

Nie umknęło też mojej uwadze, że nawet papierowa taśma, którą oklejona jest przesyłka, jest naklejona na pudełko idealnie symetrycznie :) - te wszystkie detale naprawdę widać i mówią wszystko o Pani podejściu do Klientów oraz do tego, czym się Pani zajmuje.

Do tego bardzo sprawny kontakt oraz możliwość wysyłki próbek materiałów (również z ogromną dbałością, w oddzielnej kopercie, każdy z materiałów opisany). Bardzo doceniam również to, że rozwija Pani swoją ofertę i proponuje Pani dołączenie kolejnych produktów do oferty (pościel), że można u Pani zamówić również niestandardowe rozmiary dekoracji (spoza oferty przedstawionej na stronie) oraz - na koniec - że bierze Pani pod uwagę i jest Pani zainteresowana opinią swoich Klientów.

Podsumowując - naprawdę jestem zachwycony, 10/10 :) ”

 

 

2021-11-09

P. Agnieszka / Górki Wielkie

 

Zakupione produkty:

Podkładki lniane LINEA DECORATIVA 46cm x 34cm - kolor beżowy jasny

Podkładki lniane LINEA RICAMATA 46cm x 34cm - kolor beżowy jasny

Obrus LINEA DECORATIVA 140cm x 340cm - kolor ivory

 

"Zakupiłam w Naturlino kilka produktów: 4 zestawy serwetek i obrus. Za każdym razem byłam zachwycona jakością, dbałością o detal i starannością wykonania. Wszystkie produkty są po prostu piękne! Nawet po praniu nie tracą na jakości. Kontakt z Panią był bardzo dobry na każdym etapie zamówienia, włączając dyskusję dotyczącą wyboru koloru materiału i haftu. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zakupy w Pani sklepie :-)"


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z opiniami Klientów na platformie Allegro