Pudełka na zdjęcia ślubne


Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń nie tylko w życiu Młodej Pary, ale również najbliższych osób, rodziców i dziadków.

Podkreślcie jak ważnymi osobami są Waszym życiu i podarujcie pamiątkę w postaci zdjęć z Waszego ślubu w pięknym ozdobnym pudełku.


Połączenie papieru typu kraft oraz surowej faktury drewnianych dekoracji i napisów nadaje naturalny, ciekawy i niespotykany efekt wizualny. Drewniane dekoracje i napisy mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu pudełka zyskują ciekawy efekt 3D.

Pudełka wykonuję z zachowaniem stonowanego minimalizmu w myśl zasady "mniej znaczy więcej", dzięki czemu są eleganckie i gustowne.

Pudełka sprawdzą się również jako eleganckie i nietuzinkowe opakowanie prezentu wręczanego rodzicom na ślubie/weselu. Będą doskonałą oprawą bonów upominkowych, archiwalnych rodzinnych fotografii, zdjęć z sesji zaręczynowej oraz innych prezentów wg Waszych pomysłów.


Pudełka pomieszczą zdjęcia w formacie 15cm x 21cm oraz 15 cm x 23 cm, a dzięki głębokości ok.2,5 cm pomieszczą ok. 40 szt. zdjęć.


Zapraszam serdecznie do zakupów.

Są 24 produkty.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry