Ślub


Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary.

Na tą wyjątkową okazję proponuję papeterię, którą wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak: papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki i pudełka wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje i napisy mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki i pudełka zyskują ciekawy efekt 3D.


Proponuję kartki dla Młodej Pary w ozdobnych kopertach oraz kartki w ozdobnych pudełkach tekturowych i drewnianych w komplecie z dedykowaną kopertą na prezent pieniężny.

Kartki w ozdobnych pudełkach są wspaniałym pomysłem, gdyż zamiast tradycyjnej koperty, możesz wręczyć prezent pieniężny wraz z kartką i życzeniami w nietuzinkowym pudełku tekturowym lub drewnianym. Drewniane pudełko może być po uroczystości wykorzystane przez Młodą Parę jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi, więc Państwo Młodzi przez długi czas będą wspominać ten szczególny dla nich dzień oraz osobę, która obdarowała ich prezentem w nietuzinkowy sposób.

Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.

Kartki w nurcie eko będą również doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu dla Młodej Pary.


Młodej parze proponuję pudełka ozdobne
wykonane w nurcie eko, które sprawdzą się doskonale jako nietuzinkowe opakowanie prezentu dla gości na ślubie. Pudełka ozdobione drewnianymi dekoracjami będą doskonałą oprawą upominku w postaci słodyczy, małego słoiczka z miodem, mydełka, świeczki zapachowej lub innego drobnego prezentu dla gości wg Twoich pomysłów.

Przy zainteresowaniu większą ilością pudełek ozdobnych dla gości proponuję atrakcyjne oferty cenowe.


Zapraszam serdecznie do zakupów.


Są 98 produkty.

Pokazano 1-54 z 98 pozycji

Aktywne filtry