Kartki ślubne


Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary.

Najlepszym sposobem na upamiętnienie tego niezwykłego momentu jest przekazanie życzeń w formie, która podkreśli wyjątkowość tego szczególnego dnia.


Na tą wyjątkową okazję proponuję
kartki, które wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak:
papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki i pudełka wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje i napisy mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki i pudełka zyskują ciekawy efekt 3D.


Wykonuję kartki w ozdobnych kopertach oraz kartki w ozdobnych pudełkach w komplecie z dedykowaną kopertą na prezent pieniężny lub ozdobną tasiemką na prezent pieniężny.


Kartki w ozdobnych pudełkach
są wspaniałym pomysłem, gdyż zamiast tradycyjnej koperty, możesz wręczyć prezent pieniężny wraz z kartką i życzeniami w nietuzinkowym ozdobnym pudełku, które będzie doskonałą pamiątką na wiele lat, więc Państwo Młodzi przez długi czas będą wspominać ten szczególny dla nich dzień oraz osobę, która obdarowała ich prezentem w nietuzinkowy sposób.


Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej
do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.


Kartki w nurcie eko będą również
doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu dla Młodej Pary.


Zapraszam serdecznie do zakupów.

Są 54 produkty.

Pokazano 1-54 z 54 pozycji

Aktywne filtry