NATURLINO-BANER-WWW-ORG

Naturlino Atelier powstało z pasji do projektowania i szycia, z zamiłowania do naturalnych tkanin oraz zainteresowania dekoracją i aranżacją wnętrz.

Projektowanie i szycie jest moją pasją od najmłodszych lat. Dzięki mojej Kochanej Babci, która była krawcową odkryłam, iż są to zajęcia bliskie mojej duszy, które nie tylko rozwijają moją wyobraźnię i uczą cierpliwości, ale przede wszystkim sprawiają wiele radości i przynoszą niesamowitą satysfakcję. Z pewnością po Babci odziedziczyłam zdolności manualne i kreatywność, z jej pomocą jak byłam jeszcze małą dziewczynką tworzyłam pierwsze projekty i prace krawieckie. Nauka w liceum odzieżowym pozwoliła mi pogłębić fachową wiedzę oraz zdobyć doświadczenie w zakresie projektowania, modelowania i szycia. Mimo, że dalsza nauka akademicka i moja późniejsza praca zawodowa nie były związane z branżą kreatywną, zawsze starałam się znaleźć choć trochę czasu na projektowanie i szycie dla siebie i bliskich. Niestety tego czasu wolnego na realizację mojej pasji nie miałam wiele i coraz bardziej brakowało mi tych kreatywnych zajęć. Nadszedł na szczęście taki moment, kiedy znalazłam czas na refleksję i zastanowienie się, jakie chwile w moim życiu z nostalgią wspominam oraz jakie zajęcia są najbliższe mojej duszy. Wtedy wróciły wspomnienia z dzieciństwa oraz lat liceum i właśnie to wspomnienie radości oraz satysfakcji z tworzenia każdego nowego projektu i pracy krawieckiej, pokierowało mnie na drogę do otwarcia własnego Atelier, gdzie mogę połączyć moje zainteresowanie dekoracją i aranżacją wnętrz, moją największą pasję czyli projektowanie i szycie oraz wykonać dla Ciebie Drogi Kliencie lniane dekoracje, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego klimatu i ekologicznego charakteru.
Projektując nazwę i logo marki "NaturLino" czerpałam inspirację z zamiłowania do języka włoskiego, którego tajniki ciągle zgłębiam.
Słowo "lino" oznacza w języku włoskim "len", natomiast pierwszy człon nazwy czyli "natur" to skrót od włoskiego słowa "naturale", które oczywiście oznacza "naturalny". Projektując nazwy kolekcji dekoracji stołowych również inspirowałam się tym wyjątkowo melodyjnym i pięknym językiem.
Teraz czuję całym sercem, że jestem we właściwym miejscu i przekonałam się, że nigdy nie jest za późno na realizację pasji i spełnianie marzeń, czego również Tobie Drogi Kliencie życzę.
W moim kameralnym Atelier wykonuję produkty z jedynej w swoim rodzaju i ponadczasowej tkaniny w 100% lnianej, gdyż bardzo cenię len za jego wyjątkowe właściwości i zalety. Ze wszystkich włókien roślinnych len posiada najwięcej dobroczynnych dla zdrowia i higieny, a tym samym dla człowieka właściwości, gdyż jest antybakteryjny, antygrzybiczny, antyalergiczny, antystatyczny, dzięki czemu tkanina lniana jest najlepszym wyborem dla najbardziej wrażliwej skóry. Tkanina lniana jest również przewiewna, więc pozwala skórze oddychać, dzięki czemu zapobiega poceniu się. Dzięki unikalnym właściwościom termoregulacyjnym lnu, tkanina lniana nie przegrzewa organizmu, latem delikatnie chłodzi, zimą natomiast, daje przyjemne uczucie otulenia ciepłem, gdyż zatrzymuje ciepło i tym samym pozwala utrzymać właściwą temperaturę ciała. Jeśli chcesz poznać więcej zalet tkanin lnianych oraz dowiedzieć się jak pielęgnować swoje lniane wyroby, zapraszam Cię do lektury pod tym linkiem.
Wszystkie lniane produkty wykonuję własnoręcznie od pomysłu i projektu, po uszycie gotowego produktu. Nie jest to produkcja masowa, każdy produkt wykonany jest z pasją i dbałością o szczegóły.
Każdy pojedynczy produkt kroję ręcznie, co pozwala zachować wyjątkową dokładność i precyzję, dzięki czemu dekoracje lniane są bardzo równo i starannie wykonane.
Kupując moje produkty nie musisz martwić się o niewykryte wady tkaniny, niedokładnie wykonane szwy lub wystające nieprzycięte nici, ponieważ każdy produkt przechodzi przez moje ręce na każdym etapie wykonania, od krojenia do zapakowania.
Jak zrodził się pomysł na poszerzenie oferty o papeterię okazjonalną?
To dzięki Wam drodzy Klienci, gdyż otrzymywałam od Was wiele sugestii, że fajnie byłoby przekazać wraz z lnianym prezentem wyjątkowe słowa obdarowanej osobie, obdarowanej Młodej Parze lub rodzicom w ramach podziękowania na ślubie lub weselu.
Tak powstała oferta papeterii, którą wykonuję z naturalnych materiałów, takich jak papier typu kraft, drewniane dekoracje i napisy oraz tasiemki jutowe i lniano-bawełniane. Jasnobeżowe wkładki na których drukuję życzenia również wykonane są z wysokiej jakości niepowlekanego papieru barwionego w masie z certyfikatem FSC.
W tworzonych przeze mnie wzorach kartek oraz pudełek ozdobnych przeważają motywy roślinne jak na przykład gałązki, czy wianki z listkami, aby jak najlepiej oddać efekt harmonii z naturą. Drewniane dekoracje nadają papeterii ciekawy efekt 3D, a ich surowa drewniana struktura w połączeniu z papierem kraft nadaje naturalny, ciekawy i niespotykany efekt wizualny.
Otrzymane od Was pozytywne opinie o pierwszych stworzonych wzorach ślubnych zainspirowały mnie do poszerzenia oferty papeterii o inne okazje jak np. rocznica ślubuurodziny , chrzest , komunia , podziękowanie, święta .
Praca przy tworzeniu papeterii sprawia mi ogromną przyjemność, ponieważ wiem, że za pomocą stworzonych przeze mnie kartek możecie przekazać wyjątkowe słowa z okazji szczególnych uroczystości.
Ofertę papeterii planuję poszerzać o nowe okazje i wzory, dlatego zachęcam serdecznie do obserwowania oferty NaturLino.


Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą oraz do zakupów.
                                                                                   
Agnieszka Tadeusiak

Naturlino-targi-natura-food-beeco-podziekowanie.png

NaturLino-targi-rozmaitosci-2021-podziekowanie

Naturlino-OŚWIADCZENIE-WWW.png