NATURLINO-BANER-WWW-ORG

Naturlino Atelier powstało z pasji do projektowania i szycia, z zamiłowania do naturalnych tkanin oraz zainteresowania dekoracją i aranżacją wnętrz.

Projektowanie i szycie jest moją pasją od dziecka. Dzięki mojej Kochanej Babci, która była krawcową odkryłam, iż są to zajęcia bliskie mojej duszy, które nie tylko rozwijają moją wyobraźnię i uczą cierpliwości, ale przede wszystkim sprawiają wiele radości i przynoszą niesamowitą satysfakcję. Z pewnością po Babci odziedziczyłam zdolności manualne i kreatywność, z jej pomocą jak byłam jeszcze małą dziewczynką tworzyłam pierwsze projekty i prace krawieckie. Nauka w liceum odzieżowym pozwoliła mi pogłębić fachową wiedzę oraz zdobyć doświadczenie w zakresie projektowania, modelowania i szycia. Mimo, że dalsza nauka akademicka i moja późniejsza praca zawodowa nie były związane z branżą kreatywną, zawsze starałam się znaleźć choć trochę czasu na projektowanie i szycie dla siebie i bliskich. Niestety tego czasu wolnego na realizację mojej pasji nie miałam wiele i coraz bardziej brakowało mi tych kreatywnych zajęć. Nadszedł na szczęście taki moment, kiedy znalazłam czas na refleksję i zastanowienie się, jakie chwile w moim życiu z nostalgią wspominam oraz jakie zajęcia są najbliższe mojej duszy. Wtedy wróciły wspomnienia z dzieciństwa oraz lat liceum i właśnie to wspomnienie radości oraz satysfakcji z tworzenia każdego nowego projektu i pracy krawieckiej, pokierowało mnie na drogę do otwarcia własnego Atelier, gdzie mogę połączyć moje zainteresowanie dekoracją i aranżacją wnętrz, moją największą pasję czyli projektowanie i szycie oraz wykonać dla Ciebie Drogi Kliencie lniane dekoracje, które nadadzą Twojemu wnętrzu wyjątkowego klimatu i ekologicznego charakteru.
Projektując nazwę i logo marki "NaturLino" czerpałam inspirację z zamiłowania do języka włoskiego, którego tajniki ciągle zgłębiam.
Słowo "lino" oznacza w języku włoskim "len", natomiast pierwszy człon nazwy czyli "natur" to skrót od włoskiego słowa "naturale", które oczywiście oznacza "naturalny". Projektując nazwy kolekcji dekoracji stołowych również inspirowałam się tym wyjątkowo melodyjnym i pięknym językiem.
Teraz czuję całym sercem, że jestem we właściwym miejscu i przekonałam się, że nigdy nie jest za późno na realizację pasji i spełnianie marzeń, czego również Tobie Drogi Kliencie życzę.
W moim kameralnym Atelier wykonuję produkty z jedynej w swoim rodzaju i ponadczasowej tkaniny w 100% lnianej, gdyż bardzo cenię len za jego wyjątkowe właściwości i zalety. Ze wszystkich włókien roślinnych len posiada najwięcej dobroczynnych dla zdrowia i higieny, a tym samym dla człowieka właściwości, gdyż jest antybakteryjny, antygrzybiczny, antyalergiczny, antystatyczny, dzięki czemu tkanina lniana jest najlepszym wyborem dla najbardziej wrażliwej skóry. Tkanina lniana jest również przewiewna, więc pozwala skórze oddychać, dzięki czemu zapobiega poceniu się. Dzięki unikalnym właściwościom termoregulacyjnym lnu, tkanina lniana nie przegrzewa organizmu, latem delikatnie chłodzi, zimą natomiast, daje przyjemne uczucie otulenia ciepłem, gdyż zatrzymuje ciepło i tym samym pozwala utrzymać właściwą temperaturę ciała. Jeśli chcesz poznać więcej zalet tkanin lnianych oraz dowiedzieć się jak pielęgnować swoje lniane wyroby, zapraszam Cię do lektury pod tym linkiem.
Dekoracje z tkanin lnianych pięknie komponują się z drewnianymi dodatkami i meblami, dlatego postanowiłam uzupełnić moje lniane produkty o drewniane podstawy, tacki, dekoracje, guziki itp., wyprodukowane przez rodzimych producentów.
Wszystkie lniane produkty wykonuję własnoręcznie od pomysłu i projektu, po uszycie gotowego produktu. Nie jest to produkcja masowa, każdy produkt wykonany jest z pasją i dbałością o szczegóły.
Każdy pojedynczy produkt kroję ręcznie, co pozwala zachować wyjątkową dokładność i precyzję, dzięki czemu obrusy, podkładki, bieżniki, serwety oraz inne dekoracje lniane z mojej oferty są bardzo równo i starannie wykonane.
Każdy produkt przechodzi przez moje ręce na każdym etapie wykonania, od krojenia do zapakowania, więc kupując moje produkty nie musisz martwić się o niewykryte wady tkaniny, niedokładnie wykonane szwy lub wystające nieprzycięte nici.

Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię rozmiaru obrusu, podkładek, bieżnika, serwety lub innej dekoracji lnianej, możesz przesłać zapytanie, a w odpowiedzi przygotuję ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb (szycie na wymiar). Jeśli potrzebujesz porady w doborze odpowiedniego rozmiaru, zapraszam Cię serdecznie do kontaktu, wspólnie dobierzemy odpowiedni rozmiar produktu. Na każdym etapie realizacji zamówienia masz bezpośredni kontakt tylko ze mną, gdyż wszystko wykonuję własnoręcznie, więc z pełnym zaangażowaniem poprowadzę Cię przez wszystkie etapy realizacji od oferty, po otrzymanie przesyłki z Twoją wymarzoną dekoracją. W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze chętnie służę pomocą. Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z recenzjami Klientów.

Z uwagi na fakt, iż produkty wykonuję własnoręcznie, termin realizacji zamówienia wynosi od 3 do 6 dni roboczych. Mając jednak na uwadze specjalne okazje (na przykład potrzebę szybkiego zakupu prezentu) utrzymuję pewien zapas pojedynczych produktów gotowych w popularnych rozmiarach, które możesz zakupić pod tym linkiem.
Ofertę NaturLino planuję stale poszerzać o nowe produkty i wzory, gdyż pomysłów w głowie mam mnóstwo, więc warto obserwować ofertę Atelier.

 
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą oraz do zakupu produktów mojej lnianej krainy NaturLino.


Naturlino-targi-natura-food-beeco-podziekowanie.png

NaturLino-targi-rozmaitosci-2021-podziekowanie

Naturlino-OŚWIADCZENIE-WWW.png