Kartki na rocznicę ślubu


Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą kartek dedykowanych na ROCZNICĘ ŚLUBU. 

Na tą wyjątkową okazję proponuję kartki, które wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak: papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki i pudełka wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje i napisy mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki i pudełka zyskują ciekawy efekt 3D.


Wykonuję kartki w ozdobnych kopertach oraz kartki w ozdobnych pudełkach tekturowych i drewnianych w komplecie z dedykowaną kopertą na prezent pieniężny.


Kartki w ozdobnych pudełkach
są wspaniałym pomysłem, gdyż zamiast tradycyjnej koperty, możesz wręczyć prezent pieniężny wraz z kartką i życzeniami w nietuzinkowym pudełku tekturowym lub drewnianym. Drewniane pudełko może być po uroczystości wykorzystane przez obdarowaną parę jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi, więc przez długi czas będą wspominać ten szczególny dla nich dzień oraz osobę, która obdarowała ich prezentem w nietuzinkowy sposób.


Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej
do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.


Kartki w nurcie eko będą również
doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu.


Zapraszam serdecznie do zakupów.Są 18 produkty.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry