Kartka na rocznicę ślubu w ozdobnym pudełku (GAŁĄZKA) - wianek nr 1 wzór nr 1

82,00 zł
Brutto

Kartka na rocznicę ślubu w komplecie z ozdobnym pudełkiem, wykonana ręcznie w nurcie ekologicznym.

Połączenie papieru typu kraft oraz surowej faktury drewnianych dekoracji nadaje naturalny, ciekawy i niespotykany efekt wizualny.

Pudełko ozdobione jest drewnianym napisem oraz drewnianą dekoracją w postaci gałązki z listkami.

Strona tytułowa kartki ozdobiona jest drewnianymi obrączkami otoczonymi drewnianym wiankiem z listkami.

Drewniane dekoracje i napis mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartka oraz pudełko zyskują ciekawy efekt 3D.

Do wyboru są dwa wzory wkładki na życzenia - 2 wzory ażurowego motywu.

Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę otrzymane od Ciebie życzenia.

Przy wyborze kartki z personalizacją, proszę o przesłanie treści życzeń w osobnym e-mailu po zakupie.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Wzór wkładki na życzenia
Personalizacja
Ilość
Termin dostawy od 3 do 4 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Wymiary kompletu:

Kartka: ok. 13,5 cm x 13,5 cm (po rozłożeniu kartka ma wymiar: 13,5 cm x 27 cm)

Pudełko: 14,5 cm x 14,5 cm x 2,5 cm, rozmiar wieczka 14,9 cm x 14,9 cm

Kartka wykonana jest z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm, wyprodukowanego zgodnie z normami FSC.

Wewnątrz kartki wklejona jest wkładka z ażurowym motywem (dwa wzory) oraz miejscem na Twoje wyjątkowe życzenia dla Rocznicowej Pary. Wkładka wykonana jest z wysokiej jakości papieru z certyfikatem FSC w kolorze sabbia (jasno-beżowy/kremowy), który doskonale komponuje się z kolorem "kraftowym", a jednocześnie życzenia będą bardzo czytelne.

Przy wyborze kartki z personalizacją proszę o przesłanie treści życzeń w osobnym e-mailu po zakupie. Życzenia będą wydrukowane w kolorze brązowym, który ładnie komponuje się z jasno-beżowym kolorem wkładki oraz kolorem "kraftowym" kartki. Po otrzymaniu życzeń prześlę projekt wkładki do akceptacji.

Kartka w ozdobnym pudełku zapakowana jest starannie do wysyłki w papier typu kraft oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe.

Kartka w ozdobnym pudełku jest szczególnie wspaniałym pomysłem, jeśli wręczasz Rocznicowej Parze prezent w postaci niedużego upominku lub pieniężnej, gdyż takie pudełko stanowi jednocześnie gotowe opakowanie dla prezentu.

Wykonane przeze mnie kartki będą również doskonałym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.

NL-Z-KARTKA-ROCZNICA-ŚLUBU-PT-GAŁĄZKA-W1-W1

Zobacz także