Urodziny


Drogi Kliencie,

zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą kartek urodzinowych, które wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak: papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki zyskują ciekawy efekt 3D.


Proponuję kartki w ozdobnych kopertach oraz kartki w ozdobnych pudełkach tekturowych i drewnianych w komplecie z dedykowaną kopertą na prezent pieniężny.

Kartki w ozdobnych pudełkach są szczególnie wspaniałym pomysłem, jeśli wręczasz prezent w postaci niedużego upominku lub pieniężnej, gdyż takie pudełko stanowi jednocześnie gotowe opakowanie dla prezentu. Drewniane pudełko może być po uroczystości wykorzystane przez obdarowanego jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi.


Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia.


Wykonane przeze mnie kartki będą również
doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu.


Zapraszam serdecznie do zakupów.Są 32 produkty.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry