Kartki na ŚLUB


Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Młodej Pary.

Najlepszym sposobem na upamiętnienie tego niezwykłego momentu jest przekazanie życzeń w formie, która podkreśli wyjątkowość tego szczególnego dnia.

Na tą wyjątkową okazję proponuję kartki, które wykonuję z zachowaniem nurtu ekologicznego, gdyż w moich projektach wykorzystuję naturalne materiały takie jak: papier typu kraft, drewniane dekoracje oraz tasiemki lniano-bawełniane. Kartki i pudełka wyglądają bardzo oryginalnie, gdyż drewniane dekoracje i napisy mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartki i pudełka zyskują ciekawy efekt 3D.


Proponuję kartki w tradycyjnych kopertach oraz kartki w ozdobnych pudełkach.

Kartki w pudełkach są wspaniałym pomysłem, gdyż zamiast tradycyjnej koperty, możesz wręczyć prezent pieniężny wraz z kartką i życzeniami w nietuzinkowym pudełku tekturowym lub drewnianym. Drewniane pudełko może być po uroczystości wykorzystane przez Młodą Parę jako szkatułka na różnego rodzaju drobiazgi, więc Państwo Młodzi przez długi czas będą wspominać ten szczególny dla nich dzień oraz osobę, która obdarowała ich prezentem w nietuzinkowy sposób.


Kartki w standardzie przygotowane są do własnoręcznego wypisania życzeń. Na indywidualne zamówienie mogę wykonać kartkę spersonalizowaną, na której umieszczę przygotowane przez Ciebie życzenia. Nie ponosisz z tego tytułu dodatkowych kosztów, przesyłasz tylko treść życzeń w e-mailu po zakupie.


Wykonane przeze mnie kartki będą również
doskonałym i nietuzinkowym uzupełnieniem lnianego lub lniano-drewnianego prezentu dla Młodej Pary.


Zapraszam serdecznie do zakupów.


Są 54 produkty.

Pokazano 1-54 z 54 pozycji

Aktywne filtry