Świąteczna kartka w ozdobnej kopercie - wzór nr 1

34,00 zł
Brutto

Kartka świąteczna z okazji Bożego Narodzenia w komplecie z dedykowaną ozdobną kopertą, wykonana ręcznie w nurcie ekologicznym.

Połączenie papieru typu kraft oraz surowej faktury drewnianych dekoracji nadaje naturalny, ciekawy i niespotykany efekt wizualny.

Strona tytułowa kartki ozdobiona jest drewnianym napisem oraz drewnianą bombką z kokardą wykonaną z papierowego sznurka.

Wkładka na życzenia ozdobiona jest ażurowym motywem renifera.

Dedykowana koperta ozdobiona jest papierową dekoracją renifera wykonaną z tego samego papieru co wkładka na życzenia.

Drewniana bombka i napis mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu kartka zyskuje ciekawy efekt 3D.

Oferuję zakup kartki bez personalizacji - gotowej do własnoręcznego wypisania życzeń lub kartki z personalizacją - na której umieszczę otrzymane od Ciebie życzenia.

Przy wyborze kartki z personalizacją, proszę o przesłanie treści życzeń w osobnym e-mailu po zakupie.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Personalizacja
Ilość
Termin dostawy do 4 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy

Wymiary kompletu:

Kartka: ok. 13,5 cm x 13,5 cm (po rozłożeniu kartka ma wymiar: 13,5 cm x 27 cm)

Rozmiar koperty: ok. 15,5 cm x 15,5 cm

Kartka wykonana jest z wysokiej jakości papieru o gramaturze 300 gsm, wyprodukowanego zgodnie z normami FSC.

Wewnątrz kartki wklejona jest wkładka z ażurowym motywem. Wkładka wykonana jest z wysokiej jakości papieru z certyfikatem FSC w kolorze sabbia (jasno-beżowy/kremowy), który doskonale komponuje się z kolorem "kraftowym", a jednocześnie życzenia będą bardzo czytelne.

Przy wyborze kartki z personalizacją proszę o przesłanie treści życzeń w osobnym e-mailu po zakupie. Życzenia będą wydrukowane w kolorze brązowym, który ładnie komponuje się z jasno-beżowym kolorem wkładki oraz kolorem "kraftowym" kartki.

Kartka w ozdobnej kopercie zapakowana jest starannie do wysyłki w papier typu kraft oraz zewnętrzne opakowanie tekturowe wysyłkowe.

Kartka będzie doskonałym uzupełnieniem lnianego gwiazdkowego prezentu, zapraszam serdecznie do zakupu lnianych dekoracji NaturLino.


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.
NL-Z-KARTKA-BOŻE-NARODZENIE-W1

Zobacz także