Pudełka prezentowe świąteczne na pieniądze - komplet nr 2 - (4 szt.)

58,00 zł
Brutto

Pudełka świąteczne na prezenty pod choinkę, wykonane w nurcie ekologicznym.

Pudełka sprawdzą się doskonale jako nietuzinkowe opakowanie prezentu pieniężnego, gdyż do pudełka mieszczą się banknoty złożone na pół.

Pudełka mogą być również oryginalnym opakowaniem prezentów w postaci na przykład ręcznie wykonanej biżuterii lub innych drobnych prezentów wg Twoich pomysłów i potrzeb.

Połączenie papieru typu kraft oraz surowej faktury drewnianych dekoracji nadaje naturalny, ciekawy i niespotykany efekt wizualny.

Pudełka ozdobione są drewnianymi dekoracjami w postaci bombek z kokardami wykonanymi z papierowego sznurka.

Drewniane bombki mają grubość ok. 3 mm, dzięki czemu torebki zyskują ciekawy efekt 3D.

Komplet składa się z 4 sztuk pudełek, po 1 sztuce z każdego wzoru.

Rozmiar pudełka: 8 cm x 8 cm wys.2 cm

Zapraszam również serdecznie do zakupu kartek świątecznych wykonanych w nurcie ekologicznym.

Projekt i wykonanie: Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak

Ilość
Termin dostawy od 3 do 5 dni roboczych

 

Regulamin

 

Koszt i termin dostawy

 

Odstąpienie od umowy


Nota prawna

  1. Przedmioty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro oraz zdjęcia tych przedmiotów stanowią utwory w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1231 z późn. zm.) (dalej: "upapp") a prawa autorskie majątkowe jak i autorskie prawa osobiste do tych utworów przysługują Agnieszce Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak" w Łodzi przy al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 95 lok. 16 (94-051 Łódź) posiadającej numer NIP: 7271029410 i REGON: 385661980.
  2. Produkty oferowane na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, podlegają również ochronie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1010 z późn. zm.) (dalej: "uznk"), a w szczególności art. 13 uznk stanowiącemu o tym, że czynem nieuczciwej konkurencji jest naśladownictwo gotowego produktu oraz przepisom Rozporządzenia Rady (WE) nr 6/2002 z dnia 12 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów wspólnotowych.
  3. Wykorzystywanie przedmiotów oferowanych na stronie internetowej pod adresem naturlino.pl i na platformach sprzedażowych, w szczególności Allegro, obejmuje jedynie dozwolony użytek osobisty przewidziany przepisami upapp. Wszelkie inne sposoby wykorzystania ww. utworów, w tym kopiowanie, rozpowszechnianie i wprowadzanie do obrotu wymagają wyraźnej pisemnej zgody Agnieszki Tadeusiak prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą "Naturlino Atelier Agnieszka Tadeusiak".
  4. Powyższe nie dotyczy drewnianych dekoracji, pudełek, podstaw, tacek i guzików.
NL-Z-PUDEŁKO-BOŻE-NARODZENIE-4SZT-K2

Zobacz także